מתקינים מפסק חכם לדוד וחוסכים בחשמל

כמה פעמים שכחנו את הדוד פועל והגענו הביתה לגלות שכל המים בצנרת רותחים? כמה פעמים התעוררנו בבוקר ונאלצנו לחכות שעה שהדוד יתחמם כדי שנוכל להתקלח בבוקר? החורף נשים לזה סוף אחת ולתמיד עם מפסק טיימר חכם לדוד שגם מעוצב בצורה מודרנית ואסתטית וגם נותן לנו לשלוט על דוד החשמל מהטלפון. הכל נעשה מתוך הטלפון – כיבוי והדלקה של הדוד, לוח זמנים שבועי, טיימר ספירה לאחור ואפשרות לכל בני המשפחה לשלוט בדוד וליהנות ממקלחת חמה.

התקנה קלה ופשוטה

אזהרה – ההתקנה חייבת להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך.

החלפה של מפסק הדוד הישן במפסק חכם של Smartr לוקחת לא יותר מחצי שעה. קודם כל נבחר את המפסק שמתאים לקופסה הקיימת שנמצאת אצלנו בבית, שברוב הבתים הישנים היא קופסה 55 או קופסה דוד מתחת לטייח.

מתג דוד קופסה 55
שעון לדוד תחת הטיח

בבתים חדשים יותר הקופסה היא בדרך כלל גוויס 3 מקום אז נבחר בקופסה כזו.

שעון לדוד גוויס

החיווט של הקופסה אמור לקחת לא יותר מ- 5 דקות רק נוציא את מפסק הדוד הישן ונחבר את ארבעת החוטים למקומות המצויינים על הקופסה – שני חוטי פאזה ושני חוטי אפס.

הפעלת האפליקציה

אפליקציית UCOMEN HOME היא קלה ופשוטה להפעלה, יש צורך להירשם לאפליקציה עם אימייל וסיסמה ולאחר מכן להוסיף את הדוד החכם לרשימת המכשירים. האפליקציה היא פתרון שלם לבית חכם ומסוגלת להפעיל עשרות מכשירים עם פונקציות כמו כיבוי והדלקה וגם דברים מתקדמים יותר כמו תזמונים ותרחישים.

אפשר ליצור חדרים בתוך הבית ולשייך לשם מכשירים חכמים ובנוסף לתת הרשאות מסוימות לבעלי המשפחה לשלוט על מכשירים חכמים.

שליטה בדוד מהאפליקציה בטלפון

יש אפשרות לשלוט בדוד החשמל בכמה דרכים – כיבוי והדלקה, טיימר ולוח זמנים שבועי.

כיבוי והדלקה משנה את המצב הנוכחי בלחיצת כפתור אחת פשוטה.

ספירה לאחור משנה את המצב הנוכחי לאחר שהטיימר מתאפס. למשל אפשר להדליק את הדוד ואז להפעיל טיימר לחצי שעה והדוד יכבה לאחר חצי שעה. או אם רוצים שהדוד ידלק עוד שעתיים אפשר פשוט כשהדוד כבוי לתכנת את הטיימר ל120 דקות והוא ידלק עוד שעתיים.

אפשרות שלישית היא ליצור תזמונים קבועים למהלך כל השבוע.

בכל יום עבודה אני אוהב להתקלח ב-6:30 אז הטיימר נדלק ב-6 בבוקר ונכבה ב-6:30.

בשישי-שבת אני אוהב לישון עד מאוחר יותר אז הדוד מתוכנת לפעול מ-9 בבוקר עד 9 וחצי.

כפי שאפשר לראות זה פשוט קל ויעיל.

לא צריך להתעסק יותר עם טיימר מכני ולא צריך לחכות בבוקר שהדוד יתחמם. הכל מוכן בשבילכם ועובד בצורה אוטומטית לפי השעות שקבעתם מראש.

הוספת בני משפחה

האפליקציה נותנת לכם את האפשרות להוסיף את כל בני המשפחה שתבחרו לשלוט בדוד החכם. בן/בת הזוג, הילדים, דודים או אורחים שמגיעים לסופ”ש. למעשה כל מי שיש לו טלפון נייד תוכלו לתת לו הרשאה לשליטה בדוד החכם ולבטל אותה אם צריך.

אלכסה תדליקי את הדוד

אם אתם משתמשים בעוזרת האישית של אמאזון שנקראת אלכסה אז יש לנו חדשות טובות – המוצרים שלנו נתמכים ואפשר לקשר את הדוד החכם עם המערכת של אלכסה ולהשתמש בפקודות קוליות להפעלה ולכיבוי של הדוד.

הפקודות אמנם באנגלית ולא בעברית (בקרוב) אבל זה עדיין שימושי מאוד –

ALEXA TURN ON

ALEXA TURN OFF

והבחורה תדליק ותכבה את הדוד לבקשתכם.

התראות לטלפון

לכל הפעולות במכשיר החכם אפשר ליצור התראות שמגיעות ישרות לטלפון שלכם. כל פעם שהדוד ידלק או יכבה על ידי מישהו מבני המשפחה תראו את זה בזמן אמת דרך הטלפון.

מישהו שכח את הדוד פועל וכולם מחוץ לבית? אין בעיה. תוכלו לכבות את הדוד ממקום העבודה או כל מקום אחר שתהיו בו.

שליטה מכל מקום

מכל מקום בעולם תוכלו לשלוט במכשיר החכם שלכם! כן, גם משער הנצחון בפריז, מניו יורק ואפילו מיער האמזונס – מכל מקום בו יש קליטה סלולרית.

איך זה עובד? כשלוחצים על פקודה באפליקציה היא לא הולכת ישירות למתג החכם אלא עוברת דרך השרתים החכמים של אמאזון שם נמצאת האפליקציה שלנו. האפליקציה מקבלת את הפקודה ומעבירה את המסר למתג החכם וכל זה קורה בפחות משנייה אחת.

זה אומר שאתם לא מוגבלים יותר בטווח ה-WIFI הביתי שלכם אלא יכולים לשלוט בבית החכם מכל מקום בעולם.

ההשקעה המשתלמת ביותר החורף

הגיע הזמן להחליף את מפסק הדוד הישן במפסק WIFI חכם !!

מתג חכם לדוד הוא ההשקעה המשתלמת ביותר שנוכל לעשות החורף. במחיר של 199 ש”ח נוכל לשלוט בדוד מכל מקום וליצור לוח זמנים שבועי של הפעלה.

כך נשדרג את רמת החיים שלנו ונחסוך בחשמל.

כתיבת תגובה